Fenomenální houslistka HeléN jako host na koncertech PRIMITIVů

Navázali jsme spolupráci s kreativní houslistkou, rockérkou, showmankou s uměleckým jménem HeléN RockHousle 💕 🎶, která bude hostem na vybraných koncertech kapely. Její drive a originální styl hraní i prezentace obohatí sound kapely o další rozměr.

HeléN experimentuje s možnostmi klasických i elektrických houslí, klasické pojetí jemnosti jejich zvuku a stylu hry obohacuje rockovou řízností a svobodou. Procítěným zpěvem doprovází své houslové improvizace v celé škále žánrů (hudba klasická, meditační, jazz/blues, country, až po rock a tvrdou elektroniku).

Absolvovala houslový obor na Konzervatoři Jaroslava Ježka a bakalářské studium sbormistrovství na PeDF UK. Možnosti dialogu mezi obrazem a hudbou zkoumá v sólových multižánrových vystoupeních s VJem P.L.Kopeckým. Působí v projektu Loukaband, vystupuje s Oskarem Petrem, Joe Karafiátem, Nikol Fischerovou, tanečnicí Antonií a zpěvačkou Nami a dalšími. Hostování v různých projektech (Yellow Sisters, Baba Hed, Kolben-Dechber, Do Shaska, Art Time Mums…) jí přivedlo do nahrávacích studií, kostelů i domova důchodců a vězení.